team

ANAHTAR TESLİM SERA PROJELERİ

Sera kurulumu gerçekleştirilecek ülke ve bölge karşılaştırmaları, üretim teknikleri ve pazarlama imkanları, sera kurulum maaliyetleri ve üretim danışmanlığı gibi arazi tesliminden ürün satış noktasına kadar tüm sistemleri ve yatırımın koordinasyonunu sağlıyoruz.

Firmamız 1996 yılından bu yana ülkemiz seracılık sektörüne hizmet vermektedir. Bu sektörde yılların tecrübe ve birikimlerini dünya seracılık sektörünün ileri gelen firmalarının tecrübeleri ile kaynaştırarak hizmet veriyoruz. Dünyada ve ülkemizde bilinçli tüketicilerin talep ettiği seralarda yetiştirilen ürünlerde aradığı kalitedeki özellikleri sunmak için yapılacak seralar ve ortamı çok önemlidir. Bitkilerin istemiş olduğu hava - ısı - ışık - nem dengesi ancak iklimlendirme kontrolü ve yüksek teknolojili modern seralar ile mümkündür. Vema, tüm ekip ve ekipmanlarıyla anahtar teslimi yüksek teknolojili modern sera projelerimizde sizin hizmetinizdedir.

Vema yılların tecrübesi ve deneyimleriyle size en doğru projelendirmeyi ve uygulamayı sorunsuz sunan sektörüde size fırsatlar yaratan bir ortağınızdır. Sektördeki gücümüzü, gücünüz için birleştirelim.

SERA KURULUM, OTOMASYON VE TÜM SİSTEMLERİ.


“Seralar, iklim, topografya, ısıtma, sulama, altyapı ve tüm parametreler dikkate alınarak kurulmalıdır. Bu parametreler dikkate alınmadan kurulacak seralarda üretim ve karlılık sağlanamaz.”

Kurulacak bölgenin tüm iklim değerleri, ışık, sıcaklık, rüzgar, kar yükü ve altyapı faktörleri deneyimli teknik ekibimiz ile hesaplıyoruz ve

“Bölgeye uygun sera tipi ile en yüksek üretim potansiyelini sağlıyoruz.”