team

ANAHTAR TESLİM SERA

Vema Sera; 1996 yılından bu yana sektördeki yılların tecrübe ve birikimini, dünya seracılık sektörünün ileri gelen firmalarının tecrübeleri ile kaynaştırarak hizmet vermektedir. Dünyada ve ülkemizde bilinçli tüketicilerin talep ettiği seralarda yetiştirilen ürünlerde aradığı kalitedeki özellikleri sunmak için yapılacak seralar ve ortamı çok önemlidir.

Bitkilerin istemiş olduğu hava - ısı - ışık - nem dengesi ancak iklimlendirme kontrolü ve yüksek teknolojili modern seralar ile mümkündür. Vema Sera, tüm ekip ve ekipmanlarıyla anahtar teslimi yüksek teknolojili modern sera projeleri ile sizin hizmetinizdedir.

ÜRETİMDE DE VEMA SERA...
Vema Sera anahtar teslim sera faaliyetleri ile birlikte topraksız domates üretimi de yapmaktadır. 4 ha Cam, 5 ha plastik toplam 9 ha'lık kapalı alanda topraksız kültür tekniğiyle salkım domates yetiştiriciliği yaparak üretim ve ihracata destek vermekteyiz.

Jeotermal ısıtmalı, tam otomasyonlu, yüksek hacimli teknolojik donanıma sahip seralarda, Globalgap ve İyi Tarım Uygulamaları (İTU) ile hormonsuz, sağlıklı, kaliteli, sağlıklı ürünler yetiştiriyor ve yıllık 3000 ton salkım domatesi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunuyoruz.